Пузійчук як репресивний апарат Столара

Пузійчук як репресивний апарат Столара

13.04.2021 Без рубрики 0

Що відбулося? Ми як Асоціація інвесторів нового житла отримуємо багато скарг на недоброчесних забудовників. Намагаючись захистити права інвесторів, ми зверталися до ТСК з проханням хоча б розглянути ситуації, коли забудовники, котрі мають пряме відношення до депутатського корпусу, порушують закон і права людей. Але виявилося, що ТСК реагує лише на звернення кишенькових громадських організацій великих забудовників. А такі прізвища, як Столар, в ТСК краще взагалі не вимовляти вголос. Тому я як голова Асоціації звернулася до НАБУ із заявою про те, що в діях голови та низки членів ТСК є ознаки корупційних злочинів. НАБУ почало розслідування.

   І ось прийшла відповідь від голови ТСК Андрія Пузійчука. За його скаргою проти мене відкрито провадження. Я отримала виклик на допит до прокуратури. Що ж так розлютило пана Пузійчука, що він розпочав кампанію по цькуванню і залякуванню мене за допомогою прокурорів? 

   Зрозуміло, що розслідування НАБУ. Яке почало перевіряти, чи дійсно тіньовим головою цієї ТСК є депутат від ОПЗЖ і колишній «смотрящій» за Києвом Вадим Столар. І якщо ні, то чому діяльність низки членів і голови ТСК дивним чином спрямована на виконання завдань, що приносять користь Столару. А саме: підконтрольні йому  депутати “кошмарять” його конкурентів на будівельному ринку, сприяють в отриманні дозвільних документів та грають роль парламентського “даху”, який захищає недобросовісних забудовників від правоохоронних органів, протестів місцевих жителів і активістів.

   Ось за що мені прилетіла застрашлива «атвєтка» від пана Пузійчука. А точніше, від Столара. За те, що громадськість поставила питання: а чим ви там, люди добрі, займаєтесь у своїй ТСК? Часом не корупцією? І у відповідь вони вирішили освоїти новий вид парламентської діяльності – репресії проти активістів, що їх викривають. 

   Дійсно, чим ще зайнятися депутатам? І чим ще зайнятися прокуратурі, як не допитом активістів, що повідомили про корупцію депутатів? До речі – хто там на кому стояв, як казав класик. Коли на нас нападають бандити, яких наймають недоброчесні забудовники, то зрозуміло, хто замовник, а хто виконавець. А тут за прокуратурою стоїть Пузійчук, за Пузійчуком – Столар, за Столаром – ОПЗЖ. За ОПЗЖ… Ціла російська політична матрьошка нас пресує, аж гордість бере. І методи – виключно російські. Опричники у погонах поскакали на захист представника влади. Якого «образили», бідолашного: сказали, що на ньому шапка горить.

   Але я хочу звернутися до пана Пузійчука. Якщо все, у чому ми його звинувачували – брехня і наклеп, то чому б вам не зробити прес-конференцію? І на ній відверто розповісти, по-перше, як саме ТСК бореться з корупцією в ДАБІ і як конкретно просуває її реформу. Що вже і куди просунуто? І, по-друге, пояснити, що ж саме із того, що писала Асоціація інвесторів нового житла – брехня і наклеп?

   Може, брехнею є те, що пан Пузійчук є забудовником, який до депутатства контролював компанію «Фундамент?». І що наразі справи у компанії кепські і вона залежить від підрядів, які їй можуть забезпечити такі впливові особи, як Столар? Чи, може, брехнею є те, що партнерка Пузійчука по узгодженій роботі в ТСК, депутатка від ОПЗЖ Наталя Приходько – колишній менеджер Столара?

   Чи може, неправда, що у ТСК є два списки, які визначають її активність: один – «правильних» громадських організацій (тобто, ручних ГО Столара), заяви яких комісія розглядає, а всіх інших – ігнорує? А другий – список забудовників, яких ТСК «кошмарить» (а інших – або ігнорує, або – кришує)?

   Всі звернення Асоціації інвесторів нового житла були проігноровані. Якщо в них також була брехня і наклеп, пане Пузійчук, то вийдіть і скажіть про це вголос. Скажіть вголос, що ви не вірите в те, що молодші партнери Столара, брати Насіковські – це кримінальники, які незаконно вирубали ліс і побудували там ЖК Автограф, а поряд, на землі, де мав бути новий корпус Університету туризму – будують ЖК Новий автограф. Що вони знищили 384 дерева для зведення 24-поверхового житлового будинку прямо на Крістеровій Гірці – об’єкті природно-заповідного фонду України. 

   Назвіть вголос наклепом те, що сам Столар забудовує прибережну зону Дніпра на Позняках, виганяючи там гібрид ТРЦ і ЖК під легендою яхт-клубу. Ми детально описували для ТСК, як там ведеться будівництво – анонімно, без паспорту об’єкту, відверто по-злодійськи.  Жодної реакції ТСК. Пузійчук не бачить порушень. Тож пропоную йому публічно заявити про свою любов до Столара, а не писати на мене кляузи до прокуратури. Це буде принаймні по-чоловічому.

https://blogs.korrespondent.net/blog/politics/4347718/